Televisiemaker Nicolaas Veul (38) had een rotjeugd waarin hij, gevoelig en zachtaardig, zich vaak afgekeurd en afgewezen voelde door zijn 'machovader'. Zijn homoseksualiteit hield hij dan ook angstvallig verborgen. Het kostte hem jaren therapie om van zichzelf te leren houden. Vanwege Pride Amsterdam plaatsen we dit interview opnieuw.
Dit interview met Nicolaas Veul werd eerder gepubliceerd in Zorg+Welzijn in april 2022. Vanwege Pride Amsterdam dat tot en met 3 augustus duurt publiceren we het opnieuw.
‘Waarom ben ik het niet waard om van te houden? Waarom ben ik niet goed genoeg? Dat was de onderstroom waarop ik jaren heb geleefd’, vertelt Nicolaas Veul in de nog ‘onaffe’ bovenwoning in Amsterdam, waar hij net is gaan samenwonen met Monte,

