Fraude in de thuiszorg oplossen met blockchain-technologie. Met behulp van een app op de telefoon checkt de hulpverlener in en checkt uit bij de cliënt thuis, de cliënt geeft een beoordeling. Gemeente en zorgverzekeraar zien à la minuut of hun zorgeuros goed worden besteed. En: goed tegen administratiestress.
Premium
13 jan 2020
Artikel bewaren
Je hebt een account nodig om artikelen in je profiel op te slaan
Login of Maak een account aanReacties2
En hoe registreer ik dan overleg met apotheek, huisarts, mantelzorgers, familie etc.
Voor 8.30uur zijn apotheek en huisarts echt niet te bereiken. En tijdens het cliënten contact is er vaak geen tijd om e.e.a. rustig te overleggen, omdat zorgverleners moeilijk telefonisch te bereiken zijn en vragen via digitale systemen niet door iedereen gelezen en of het antwoord gelezen kan worden.
Kortom het enigste dat er nu dus gecontroleerd word is de tijd die ik bij de cliënt binnen ben geweest.
Is eerder al uitgeprobeerd en gaf heel veel fout meldingen. Cq bij meerdere cliënten op het zelfde adres zelf niet te doen.
Maar hoe kunnen coordinerende taken dan geregistreerd worden? Zoals het uitwerken van het intakegesprek, het schrijven van het zorgplan, het overleggen met andere hulpverlening zoals huisarts, ziekenhuis etc.? Dat kan niet allemaal bij de zorgvrager thuis.