Artikel bewaren

Je hebt een account nodig om artikelen in je profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

Koos van Plateringen: ‘Met alcohol vulde ik een gat in mijn ziel’

Koos van Plateringen was als presentator van SBS6 Shownieuws 15 jaar lang een vertrouwd gezicht op televisie. Totdat hij 6 jaar geleden plotseling uit de schijnwerpers verdween. Koos was zichzelf kwijtgeraakt en de weg terug bleek lang. ‘Alcohol was voor mij een vlucht uit de schaamte en de spanning.’
Koos van Plateringen verdoofde zich jarenlang. Hij zit hier in een groene omgeving.
Koos van Plateringen, oud-presentator van Shownieuws, verdoofde zichzelf jarenlang met alcohol en adrenaline. Foto Daphne Lucker.

Hij is zojuist terug van een yoga-retreat van een week. Vroeger zou Koos van Plateringen een eiland vol vermaak hebben opgezocht. Lunchen met een paar glazen wijn, uitbuiken op het terras en zich vervolgens ‘s avonds verder volgieten in een club. ‘Ik was een sociale drinker. Had ik eenmaal een paar glazen op, dan had ik het hoogste woord. Mensen vonden dat ook altijd heel leuk aan mij.’

Elke dag

Premium

Wil je dit artikel lezen?

Neem een maandabonnement op Zorg+Welzijn voor maar €15,- per maand!


  • Onbeperkt alle premium artikelen lezen
  • Online alle artikelen uit het magazine lezen
  • Toegang tot meer dan 900 zinvolle dagbestedingsactiviteiten

Al abonnee? Log dan in

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.