Artikel bewaren

Je hebt een account nodig om artikelen in je profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

Succesvol inburgeren met Project JA Statushouders

Inburgeren is geen gemakkelijke taak en zorgt voor veel uitdagingen bij nieuwe Nederlanders. In Leiden resulteert gerichte begeleiding van statushouders richting het Nederlands onderwijsstelsel in verhoogde kansen om succesvol een opleiding te volgen.
Sinds 1 januari 2016 worden statushouders in de Leidse regio begeleid door Project JA Statushouders (JAS) van de gemeente Leiden. Project JAS richt zich op de participatie van statushouders in de samenleving en op de arbeidsmarkt. Deelnemers volgen verschillende trainingen die hen voorbereiden op de arbeidsmarkt en het onderwijs, of hun meer leren over de Nederlandse cultuur. Daarnaast werkt Project JAS intensief samen met partijen in de stad zoals Vluchtelingenwerk en sociale wijkteams.
De grote
Premium


    Al abonnee? Log dan in

    Geef je reactie

    Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.