Home » Actueel » Video » Video

'Hoe word ik zo mager mogelijk?'

28-07 2010 | 11:05
Waardering
 

In Nederland houden 5600 mensen zich dagelijks bezig met de vraag: hoe word ik zo mager mogelijk? Bijna elke week sterft er iemand aan anorexia. Yvon Jaspers volgt in het programma XXS een jaar lang vijf mensen die aan anorexia lijden.

Jaspers volgt Lotte, Fleur, Mike, Sandra en Stella in hun dagelijks leven en laat zien hoe het leven met een eetstoornis er echt uitziet en probeert de vooroordelen die er zijn weg te nemen.

Ga voor meer video's naar de videopagina»

Get Microsoft Silverlight
Bekijk de video in andere formaten.

 

Bron: KRO
Beoordeel dit artikel
Reageer op dit artikel


CAO onderhandelingen +


De onderhandelingen over de CAO voor Verpleeg-, Verzorgingshuizen en Thuiszorg (VVT) zitten muurvast. Lees in dit dossier het laatste nieuws. (Foto: ANP/Marcel Antonisse)

Ga naar het dossier »

 



Dossier Pakketmaatregel AWBZ +


Meer dan 17.000 ouderen komen niet meer in aanmerking voor dagopvang of begeleiding aan huis. (Foto: Stockxchng)

Ga naar het dossier »