Home » Actueel » Video » Video

Participatiebudget: succes of drama?

05-01 2010 | 09:45
Waardering
 

Op 10 december 2009 organiseerde Zorg + Welzijn het Landelijk Platform Participatie. Is het participatiebudget een drama of succes? Antenne TV was met Wilma en Rini aanwezig op het congres om verslag te doen.

Nagenoeg honderd deelnemers kwamen 10 december af op het Landelijk Platform Participatie, over het Participatiebudget in Rotterdam. De invoer, de risico's en de kansen voor de wet in de toekomst kwamen aan bod. De 'moeder van het Participatiebudget' Ella Vogelaar trad op als gedreven dagvoorzitter.

Ga voor meer artikelen naar het dossier 'Participatiebudget'.

Ga voor meer video's naar de videopagina»


Bron: Antenne TV
Beoordeel dit artikel
Reageer op dit artikel


CAO onderhandelingen +


De onderhandelingen over de CAO voor Verpleeg-, Verzorgingshuizen en Thuiszorg (VVT) zitten muurvast. Lees in dit dossier het laatste nieuws. (Foto: ANP/Marcel Antonisse)

Ga naar het dossier »

 



Dossier Pakketmaatregel AWBZ +


Meer dan 17.000 ouderen komen niet meer in aanmerking voor dagopvang of begeleiding aan huis. (Foto: Stockxchng)

Ga naar het dossier »