Home » Actueel » Nieuws

Zorgmedewerkers bijeen voor eisen cao VVT

14-02 2012 | 11:52
Waardering
 

Honderden zorgmedewerkers komen dinsdag bij in de Jaarbeurs in Utrecht om over de cao VVT te praten. De bijeenkomst is georganiseerd door de vakbond Abvakabo FNV. Op 1 maart 2012 loopt de huidige cao voor verpleeg-, verzorgingshuizen en thuiszorg af.

De cao VVT is met ruim 450.000 medewerkers de grootste cao van Nederland. Er moet volgens de vakbond veel verbeteren. De werkdruk is te hoog, waardoor het zorgpersoneel onvoldoende kwalitatieve zorg kan bieden, stelt de vakbond. Ook zien zij nog niets terug van de 370 miljoen euro die door Den Haag beschikbaar is gesteld voor nieuw personeel.


Opzeggen

De zorgmedewerkers uit het hele land van 11-15uur in de Jaarbeurs bij elkaar om hierover te spreken en hun eisen voor de nieuwe cao VVT vast te stellen. De vakbonden hebben de cao in december opgezegd. Met die opzegging wilden ze voorkomen dat de cao ongewijzigd met een jaar zou worden verlengd. De huidige cao is na maandenlange onderhandelingen in december 2010 tot stand gekomen.


  

Meer Zorg + Welzijn


Toe aan iets anders?

Carrièreswitch in de planning of benieuwd naar de vacatures in jouw werkgebied? Kijk voor zorg & welzijn banen op onze vacaturebank >>

Wekelijkse nieuwsbrief

Iedere donderdag het zorg- en welzijnnieuws in je inbox ontvangen?
Meld je hier aan voor de gratis nieuwsbrief >>

Bron: Abvakabo FNV/ANP-Photo
Beoordeel dit artikel
Reageer op dit artikel

Volg ons op +




Zorg + Welzijn Vacatures +

Kijk hier voor meer vacatures »

 

Meer nieuws +