‘Zorgmedewerkers beslissen mee over cao VVT’
16-01 2012 | 10:28
De vakbond Abvakabo FNV hoort steeds vaker dat het werk in de verpleeg- en verzorgingshuizen zwaarder en onzekerder wordt. De bond roept daarom de zorgmedewerkers op om samen de eisen voor de nieuwe cao VVT vast te stellen.
Op 1 maart 2012 loopt de cao VVT af en binnenkort beginnen de onderhandelingen met de werkgevers over de nieuwe cao. De vakbond heeft inmiddels al met honderden leden in de VVT gesproken en hoort steeds vaker dat het werk zwaarder en onzekerder wordt, zo meldt ze op de website.
Onderhandelingstafel
De vakbond roept haar leden op om een enquête in te vullen, zodat ze aan de onderhandelingstafel goede afspraken kan maken. Op 14 februari worden zo veel mogelijk collega’s in de VVT uitgenodigd om de eisen voor de nieuwe cao vast te stellen in de Jaarbeurs in Utrecht.
Meer Zorg + Welzijn![]() Toe aan iets anders?Carrièreswitch in de planning of benieuwd naar de vacatures in jouw werkgebied? Kijk voor zorg & welzijn banen op onze vacaturebank >>![]() Wekelijkse nieuwsbriefIedere donderdag het zorg- en welzijnnieuws in je inbox ontvangen?Meld je hier aan voor de gratis nieuwsbrief >> |
Zorg + Welzijn Vacatures +
Meer nieuws +
Deze maand in Zorg + Welzijn: +
Sociale media
in de ouderenzorg »
Geestelijke
gezondheidszorg in de
gevangenis »
Een koeriersbedrijf
voor mensen met
een lastig lichaam»








Reacties (1)
Rolf | 23-01-2012 | 05:38
Ik heb een klacht over deze reactie »